O projekcie

Od września 2013 roku w naszej szkole realizowany jest kolejny projekt Comenius, który będzie trwał do lipca 2015 roku, z czego jesteśmy ogromnie dumni. Uczniowie naszej szkoły znów będą mieli możliwość podróżowania, poznawania tradycji, zwyczajów, kultury oraz historii kolejnych krajów. Będą poszerzać swoją wiedzę, doskonalić język angielski, nawiązywać nowe przyjaźnie oraz poszerzać swoje horyzonty. Tym razem jest to: „Porozumiewanie się/Komunikacja między pokoleniami”-„Lines- Communication Across Generations”.
Jest to program edukacyjny Unii Europejskiej, dzięki któremu możemy współpracować z innymi szkołami w Europie i Azji. Uczniowie naszej szkoły znów będą mogli uzyskać nowe umiejętności, nawiązać nowe przyjaźnie oraz poszerzyć swoje horyzonty. Już rozpoczęliśmy pracę nad projektem, zorganizowaliśmy baner oraz flagi na naszej szkole, które są symbolem projektu, wykonaliśmy plansze oraz prace plastyczne przedstawiające nasze kraje partnerskie. Prezentacje multimedialne, konkurs na logo projektu, zdjęcia, nagrania video, ankiety, plany, analizy, ewaluacje, raporty to kolejne z zadań które udało nam się wykonać w tak krótkim czasie. Uczniowie nawiązali kontakt z młodzieżą z krajów partnerskich, doskonalą w ten sposób język angielski oraz poznają tradycje i kulturę tych krajów. Przed nami szereg zadań i planów.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *